FotonaSmooth® XS

FotonaSmooth® XS

2940 nm Er:YAG lazer kaynağına sahip FotonaSmooth® XS lazer sistemi, daha fazla hasta konforu, azaltılmış atış süresi ve daha hızlı iyileşme ile etkileyici bir dizi temassız, non invazif prosedürleri gerçekleştirme konusunda kanıtlanmış yeteneği sayesinde jinekologlar için ideal bir seçimdir.
Videoyu oynat

FotonaSmooth® XS Tedavileri

IncontILase®
Stres Tipi İdrar Kaçırma Tedavisi
INTIMALASE®
Vajina Daraltma Tedavisi
RENOVALASE®
Menopozal Geritorüner Sendrom/ Vajinal Atrofini Tedavisi
PROLAPLASE®
Pelvik Organ Prolapsusu Tedavisi
Altın standart Er:YAG ile benzersiz Fotona SMOOTH® modu

FotonaSmooth® lazerler, vajinal duvar mukozasına patentli Er:YAG SMOOTH® modlu  lazer atımları göndererek doku içinde kontrollü ve optimum ısı dağılımı sağlar. 

Herhangi bir kritik yapı üzerinde hiçbir etkisi olmayan yüksek kontrollü, güvenli bir prosedür sağlar.

Mukozal astarın herhangi bir penetrasyonu veya bozulması da dahil olmak üzere herhangi bir kritik yapı üzerinde hiçbir etkisi olmayan yüksek kontrollü, güvenli prosedüre izin verir.

Fotona’nın Er:YAG lazer teknolojisi, rahim boynu ve vajina lezyonlarının yanı sıra HPV lezyonları, pigmentasyonlar ve neoplazilerin tedavisi için de idealdir. Eşsiz dezenfekte etme özelliği sayesinde, enfekte olmuş dokunun daha hızlı iyileşmesini bile destekler.

FotonaSmooth® bir SMOOTH lazerden daha fazlasıdır

FotonaSmooth®’a dahil edilen Er:YAG lazer, kullanıcının diğer cerrahi olmayan jinekolojik tedavileri gerçekleştirmesine olanak tanır:

  • Kondiloma ve diğer iyi huylu lezyonların çıkarılması
  • Vulvar depigmentasyonu
  • Labioplasti, vulva daraltma
  • Episiotomy scars, scars after caesarian section, Skar revizyonları
  • CIN

Ek estetik işlemler:

  • Cilt yenileme
  • Deri çatlağı
  • Skar revizyonu
  • Lezyon giderme
  • Akne izi tedavisi

Özellikler

TimeWalker® IntimaLaser™
Dalga Boyu
2940 nm Er:YAG
Güç / Enerji
20 W/3 J
Modeller
Fotona SMOOTH® MSP, SP, LP, XLP, VLP, Fractional, Turbo

/

FotonaSmooth® XS
Er:YAG JİNEKOLOJİ
EVET
Nd:YAG JİNEKOLOJİ
HAYIR
Er:YAG ESTETİK
OPSİYONEL
Nd:YAG ESTETİĞİ
HAYIR

Gelişmiş Başlık Teknolojisi

Rakipsiz Kontrol İçin

Titanyum ve altın gibi en yüksek kalitede biyolojik olarak uyumlu malzemelerle tasarlanan Fotona’nın yenilikçi başlık teknolojisi, lazer darbelerinin tedavi alanına iletilmesini optimize eder.

G-Set

G-Set, PS03 ve R11 elciklerle başlıklarla kullanım için açısal ve dairesel altın aynalı adaptörlerle birlikte tek kullanımlık bir cam spekulum veya çok kullanımlı metal lazer spekulum içerir. G-Set, minimal düzeyde invaziv jinekolojik tedaviler gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

G-Runner™

G-Runner™ tarayıcı, vajinal mukozanın daha homojen bir şekilde kaplanması için lazer enerjisinin vajinal kanala otomatik, hassas ve dikkatle kontrollü iletimi için tasarlanmıştır. Prosedüre rehberlik eden ön ayarlar ve dokunmatik kontrol ile G-Runner™, tüm Fotona SMOOTH® intravajinal prosedürlerde ve hasta ve operatör konforunu artırır.

Aksesuarlar ve Başlıklar

Sıkça Sorulan Sorular

Jinekolojideki tüm Fotona SMOOTH® lazer prosedürleri mutlaka Er:YAG lazer kaynağını gerektirir. Nd:YAG lazer kaynağının eklenmesi, olası uygulama dizisini artırır.

FotonaSmooth SP™ = Hem Er:YAG hem de Nd:YAG lazer kaynakları
FotonaSmooth XS™ = yalnızca Er:YAG lazer kaynakları

Fiyatlandırma ve ödeme seçeneklerini öğrenmek için lütfen Fotona distribütörü Sanomed Medikal Teknoloji ile iletişime geçin.

Lazer sisteminin iyi çalışır durumda olması ve tavsiye edildiği şekilde düzenli olarak bakımının yapılması koşuluyla sınırsız sayıda tedavi gerçekleştirilebilir.

FotonaSmooth (SP veya XS) sistemleri, invaziv olmayan Fotona SMOOTH® jinekolojik tedavilerden daha fazlasını sunar. Darbe süreleri ve enerjileri aralığı, yara izi revizyonu, iyi huylu lezyon giderme, cilt sıkılaştırma, çatlak tedavisi, cilt yenileme vb. gibi birçok başka uygulamayı gerçekleştirebilen çok yönlü bir lazer olmasını sağlar. Sistem, ek bir dalga boyu olan Nd ile satın alınabilir. Nd:YAG, geniş bir ek uygulama yelpazesi sağlar. Olası tedavilerin çok yönlülüğü, doktorlara lazeri her gün tam olarak kullanma fırsatı verir ve ekipmanı oldukça karlı bir yatırım haline getirir. FotonaSmooth sisteminin yapılandırmaları hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Çoğu ülkede tek kullanımlık cam spekulumlar kullanılmaktadır. Bu spekulumlar Fotona başlık ve aksesuarlara uyum ve lazerin dokuya en iyi iletimi göz önünde bulundurularak mutlaka mutlaka  Fotona’dan satın alınmalıdır.