Hakkımızda

Sanomed Hakkında

SANOMED MEDIKAL TEKNOLOJİ; tıp dünyasının profesyonellerine, tedavilerini bütünleyecek “en yeni teknolojileri” ulaştırma hedefiyle 2004 yılında, İstanbul merkezli olarak kurulmuş bir medikal teknoloji şirketidir.

Sanomed Medikal Teknoloji; Türkiye’ye sunacağı tüm uluslararası teknolojilerin ‘etkin, güvenilir, rahat ve başarısı kanıtlanmış uygulamalar yaratmasına’ büyük önem vermektedir. Tıp ve estetik dünyasında çığır açan çözümlerin, en yeni ve en geçerli tedavilerin, en son teknolojilerin takibindedir.

Dermatoloji ve plastik cerrahi alanında, Fotona Medikal ve Estetik Lazerleri olarak birçok seçkin hastane ve kurumda yer almaktadir. SANOMED, laser alanında sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, jinekoloji ve kadın genital estetiği alanında da paylaşmaktan büyük gurur ve mutluluk duymaktadır.

Ayrıca laser ve dermatoloji uygulamalarını destekleyen dermokozmetik ve kozmetik ürünlerini 2009 yılından bu yana Sanomed Healthcare and Beauty Selections olarak sunmaktadır.

Sanomed; Medikal Teknoloji’nin kalite ve hizmet prensibi “tibbi yararlar ile teknolojik üstünlükleri” bir arada sunmaktır. Bu nedenle hem tıbbi bilgileri gelişkin hem de teknolojiye hakim geniş bir ekibe sahiptir. Bu ekip ile Sanomed Medikal Teknoloji, uluslararası standartlarda hizmet sunar.

Fotona Hakkında

Mükemmelliği Seçin

 

Fotona’nın lazer endüstrisindeki onlarca yıllık deneyimi, 50 yıl önce 1964’te başladı ve bu süre boyunca savunma, optik iletişim, endüstriyel, dişçilik ve tıbbi uygulamalar için cephe lazer cihazları üretti.

Fotona bugün estetik ve dermatoloji, diş hekimliği, cerrahi ve jinekoloji alanlarındaki uygulamalar için yenilikçi, ödüllü lazer sistemleriyle tanınan dünya lideri bir tıbbi lazer şirketidir. Merkezi ABD ve AB’de bulunan ve şirket merkezleri Dallas, Teksas ve Ljubljana, Slovenya’da bulunan Fotona’nın iş felsefesi, son derece zorlu bir pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak mükemmelliği seçmektir.